25. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


19. září startuje 24. ročník!


Eurorebus je tu pro každého, kdo chodí na střední školu nebo druhý stupeň základky. Pokud rádi soutěžíte a máte aspoň trochu přehled o tom, co se děje kolem vás, tak byste Eurorebus měli zkusit. Kdo neví, co očekávat, může si vyzkoušet některé soutěže nanečisto. Jestli vás zajímá, jak vypadají krajská kola naší soutěže, stačí se podívat do fotogalerie loňského ročníku.

Hlavní cenou je už tradičně Expedice Eurorebus, tedy týdenní zájezd po Evropě. Školy se utkají o putovní Pohár Eurorebus, stejně jako v minulém ročníku bude odměněna i nejúspěšnější základní škola.

K účasti v soutěži se musíte registrovat. Postačí pouze přihlašovací jméno a heslo, při vybírání vaší školy si vyberete z připravené databáze. Přiřadíte se do třídy a můžete soutěžit...

Za co všechno můžete získat, body si prohlédněte zde. Oproti loňsku došlo k výraznému zjednodušení bodového systému. Během celého soutěžního ročníku na vás čeká 15 Elektronických kol, 15 Bonusovek a dvě Doprovodné hry. Veškeré hry se vám po přihlášení budou během roku zobrazovat v sekci „Soutěže“.

Letos poprvé nemají školy možnost odpovídat pomocí eurošeků. Této možnosti však stejně každoročně využívalo méně a méně z vás.

Více se o soutěži Eurorebus dočtete zde.


Partneři Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2019 TERRA-KLUB, o.p.s.