29. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Finále bude 16. června!


Souboj o Poháry Eurorebus i o věcné ceny pro třídy proběhne ve středu 16. června 2021. Vzhledem k současné situaci se stále nemohou pořádat hromadné akce, finále tedy proběhne online, podobně jako elektronická kola. Týkat se bude jen nejlepších tříd, které získaly nejvíce bodů v internetové fázi soutěže.

Zde najdete jejich kompletní seznam.

Podle rozdělení do věkových kategorií pak zde: www.eurorebus.cz/celostatni-finale-p668.html

Na adresu školy byly rozeslány poštou pozvánky, pro jistotu je rozesíláme i v elektronické podobě e-mailem. Účast každé třídy je třeba potvrdit na e-mailové adrese soutez(zavinac)eurorebus(tecka)cz!

Každou školní třídu zastupuje trojice reprezentantů, stejně jako tomu bylo v minulých letech.

Každé třídě bude vygenerován unikátní odkaz, pomocí něhož se jí zobrazí zadání Celostátního finále v příslušné věkové kategorii. Důležité je nezaměnit odkaz s jinou třídou, aby se ve výsledkových listinách třída zobrazila správně. Další podrobnosti o průběhu finále včetně unikátních odkazů, pomocí nichž se každá třída do finále přihlásí, mohou finalisté očekávat v e-mailu začátkem června.

Nejlepší školy získají do držení Poháry Eurorebus, nejúspěšnější třídy získají věcné ceny. V každé věkové kategorii třídy na 1. místě získají LCD monitor, na 2. místě multifunkční tiskárnu a na 3. místě roční licenci na digitální verzi libovolného díla z online knihovny Dnešní svět. Vítězné třídy navíc získají digitální verzi aktualizovaného vydání Školního atlasu dnešního světa, třídy na 2. a 3. místech získají roční předplatné časopisu Dnešní svět. Zde najdete aktuální podobu Katalogu cen. Vzhledem k nejasné prognóze vývoje koronavirové pandemie nelze garantovat konání tradiční hlavní ceny, tedy Expedice Eurorebus.

Pro jistotu uvádíme i věkové kategorie, aby si každá třída mohla zkontrolovat, že má kategorii vyplněnou správně.

Věkové kategorie:
ZŠ01 = 6. a 7. třída ZŠ a tomu odpovídající ročníky víceletých gymnázií
ZŠ02 = 8. a 9. třída ZŠ a tomu odpovídající ročníky víceletých gymnázií
SŠ = 1. až 4. ročník SŠ

Všem finalistům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů!


      Hlavní partner                                       Partneři
 Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.