29. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Harmonogram Krajských kol


Těsně po velikonočních prázdninách odstartuje série Krajských kol 21. ročníku vědomostní soutěže Eurorebus, přinášíme vám tedy kompletní harmonogram Krajských kol. Oproti minulým ročníkům v tabulce nenajdeme Opavu. Tam procházejí rekonstrukcí prostory Filosoficko–přírodovědecké fakulty Slezské univerzity, kde se Krajské kolo každoročně konalo. Jinak jsou spádové oblasti stejné jako v minulých letech.

Třídy a jednotlivci, kteří se probojovali do Krajských kol, obdrží poštou pozvánku. Seznamy pozvaných rovněž zveřejníme na našich stránkách.


Krajská kola 2016

Datum Město Spádová oblast
30. března Praha Hl. m. Praha; Středočeský kraj
1. dubna Hradec Králové Královéhradecký kraj; Pardubický kraj bez okresu
Svitavy, okres Semily
7. dubna Č. Budějovice Jihočeský kraj
9. dubna Plzeň Plzeňský a Karlovarský kraj
12. dubna Jihlava Kraj Vysočina
16. dubna Ústí nad Labem Ústecký kraj a Liberecký kraj bez okresu Semily
21. dubna Olomouc Olomoucký kraj a část okresu Bruntál
22. dubna Otrokovice Zlínský kraj
23. dubna Ostrava Moravskoslezský kraj bez části okresu Bruntál
24. dubna Brno Jihomoravský kraj a okres Svitavy


Z každého kola postoupí tradičně pět nejúspěšnějších jednotlivců a školních tříd v každé věkové kategorii do Celostátního finále, kam letos nově postoupí i deset nejúspěšnějších školních tříd a jednotlivců z každé věkové kategorie, kteří v Krajských kolech skončí „pod čarou“. Pokud tedy soutěžící v Krajském kole skončí na šestém či sedmém místě a získají hodně bodů, stále mají šanci díky tomuto pravidlu postoupit do Celostátního finále. Zavádíme jej na základě iniciativy škol zapojených v soutěži.

Přestože o tom, kdo se kvalifikuje do Krajských kol, je již rozhodnuto, stále je v soutěži Eurorebus o co hrát! Veškeré soutěžní body mohou soutěžící ve svůj prospěch i ve prospěch své školní třídy shromažďovat až do 25. května 2016, kdy budou veškeré internetové hry ukončeny. Hlavním lákadlem pro jednotlivce je bezesporu nabitý Katalog cen, ve kterém najdete notebook, tablet, smartphony, externí harddisky nebo powerbanky.


      Hlavní partner                                       Partneři
 Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.