29. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Harmonogram Krajských kol


Začátkem dubna odstartuje série Krajských kol 22. ročníku vědomostní soutěže Eurorebus, přinášíme vám tedy kompletní harmonogram Krajských kol. Spádové oblasti jsou naprosto stejné jako v minulém ročníku.

Třídy a jednotlivci, kteří se probojovali do Krajských kol, obdrží poštou pozvánku. Seznamy postupujících rovněž zveřejníme na našich stránkách.


Krajská kola 2017

Datum Město Spádová oblast
4. dubna Jihlava Kraj Vysočina
8. dubna Plzeň Plzeňský a Karlovarský kraj
9. dubna Brno Jihomoravský kraj a okres Svitavy
10. dubna Olomouc Olomoucký kraj a část okresu Bruntál
11. dubna Otrokovice Zlínský kraj
20. dubna Č. Budějovice Jihočeský kraj
22. dubna Ústí nad Labem Ústecký kraj a Liberecký kraj bez okresu Semily
23. dubna Ostrava Moravskoslezský kraj bez části okresu Bruntál
26. dubna Praha Hl. m. Praha; Středočeský kraj
28. dubna Hradec Králové Královéhradecký kraj; Pardubický kraj bez okresu
Svitavy, okres Semily


Z každého kola postoupí tradičně pět nejúspěšnějších jednotlivců a školních tříd v každé věkové kategorii do Celostátního finále, kam stejně jako vloni postoupí i deset nejúspěšnějších školních tříd a jednotlivců z každé věkové kategorie, kteří v Krajských kolech skončí „pod čarou“. Pokud tedy soutěžící v Krajském kole skončí na šestém či sedmém místě a získají hodně bodů, stále mají šanci díky tomuto pravidlu postoupit do Celostátního finále.  

Přestože o tom, kdo se kvalifikuje do Krajských kol, je již rozhodnuto, stále je v soutěži Eurorebus o co hrát! Veškeré soutěžní body mohou soutěžící ve svůj prospěch i ve prospěch své školní třídy shromažďovat až do 12. května 2017, kdy budou veškeré internetové hry ukončeny. Hlavním lákadlem pro jednotlivce je bezesporu nabitý Katalog cen, ve kterém najdete  tablet, smartphone, outdoorovou kameru, 3D pero, externí harddisky nebo sporttestery.


      Hlavní partner                                       Partneři
 Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.