27. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Harmonogram Krajských kol


Začátkem dubna odstartuje série Krajských kol 23. ročníku vědomostní soutěže Eurorebus, přinášíme vám tedy kompletní harmonogram Krajských kol. Těch se letos koná sedm, logicky tedy došlo ke změnám spádových oblastí oproti minulým ročníkům.

Třídy a jednotlivci, kteří se probojovali do Krajských kol, obdrží poštou pozvánku. Seznamy postupujících rovněž zveřejňujeme na stránce letošního ročníku.


Krajská kola 2018

Datum Město Spádová oblast
5. dubna Hradec Králové Královéhradecký kraj a Pardubický kraj bez okresu
Svitavy
7. dubna Ústí nad Labem Ústecký kraj a Liberecký kraj
8. dubna Brno Jihomoravský kraj a okresy Svitavy, Žďár n. Sázavou, Třebíč
a Uherské Hradiště
9. dubna Olomouc Olomoucký kraj, okresy Kroměříž, Zlín a část okresu Vsetín
11. dubna Praha Hl. m. Praha; Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
bez okresu Klatovy, okresy Havlíčkův Brod, Jihlava
a část okresu Pelhřimov
3. května Č. Budějovice Jihočeský kraj, okres Klatovy a část okresu Pelhřimov
5. května Ostrava Moravskoslezský kraj a část okresu Vsetín


Z každého kola postoupí tradičně pět nejúspěšnějších jednotlivců a školních tříd v každé věkové kategorii do Celostátního finále, kam postoupí i dvacet nejúspěšnějších školních tříd a jednotlivců z každé věkové kategorie, kteří v Krajských kolech skončí „pod čarou“. Pokud tedy soutěžící v Krajském kole skončí na šestém či sedmém místě a získají hodně bodů, stále mají šanci díky tomuto pravidlu postoupit do Celostátního finále.  

Přestože o tom, kdo se kvalifikuje do Krajských kol, je již rozhodnuto, stále je v soutěži Eurorebus o co hrát! Veškeré soutěžní body mohou soutěžící ve svůj prospěch i ve prospěch své školní třídy shromažďovat až do 11. května 2018, kdy budou veškeré internetové hry ukončeny. Hlavním lákadlem pro jednotlivce je bezesporu nabitý Katalog cen, ve kterém najdete  tablet, outdoorové kamery, externí harddisky nebo sporttestery.


Partneři Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2021 TERRA-KLUB, o.p.s.