26. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Kalendář soutěže


Tento kalendář zobrazuje plánované události na 10 dní dopředu:


Nápověda

Pro více informací o události najeďte kurzorem myší na barevně vyznačené pole v kalendáři.

První pololetí školního roku


Se spuštěním soutěžního ročníku odstartuje systém Elektronických kol, Bonusovek a Doprovodných her. První pololetí je kvalifikační fází soutěže, v níž školní třídy shromažďují body pro postup do Krajských kol. Hry budou na těchto stránkách spouštěny v nepravidelných intervalech, díky tomuto Kalendáři soutěže se o nich dozvíte vždy s desetidenním předstihem. Body tak mohou soutěžící ve prospěch svých tříd a škol získávat po celé první pololetí, přesněji řečeno do konce února.

Chci vědět více o tom, co jsou to Elektronická kola, Bonusovky a Doprovodné hry.


Druhé pololetí školního roku


Druhé pololetí je tzv. vyřazovací (selektivní) fází soutěže. Zhruba v průběhu března a dubna se budou konat Krajská kola. Konkrétní termíny jednotlivých kol budou upřesněny na těchto stránkách začátkem druhého pololetí tohoto školního roku. Do Krajského kola postoupí třídy, které v kvalifikační fázi získají nejvíce bodů. Kvalifikační fáze probíhá až do konce února.

Školní třídy postupují na základě úspěšnosti v Krajských kolech do Celostátního finále, které se bude konat začátkem června. Detaily budou včas uveřejněny na tomto webu.


V měsíci září se již tradičně uskuteční Expedice Eurorebus pro nejúspěšnější účastníky 26. ročníku. Fotky z minulých expedic si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


Partneři Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2020 TERRA-KLUB, o.p.s.