25. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Průběžné pořadí tříd (nejlepších 100)


# Název třídy Škola Adresa školy Kategorie Bodů
1 7. C Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 74050
2 Kvarta Gymnázium Olomouc, Tomkova 45
8. a 9. ročník základní školy 73825
3 2. C Gymnázium s polským jaz. Český Těšín, Havlíčkova 13
středoškolské ročníky 72220
4 Tercie E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
8. a 9. ročník základní školy 71796
5 Kvarta Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
8. a 9. ročník základní školy 71050
6 Kvarta E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
8. a 9. ročník základní školy 70553
7 Sekunda A Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
6. a 7. ročník základní školy 70488
8 2. A Gymnázium Pardubice, Mozartova 449
středoškolské ročníky 70355
9 9. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
8. a 9. ročník základní školy 69800
10 8. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
8. a 9. ročník základní školy 68550
11 Sekunda E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
6. a 7. ročník základní školy 68327
12 Sexta Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
středoškolské ročníky 67925
13 Tercie Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
8. a 9. ročník základní školy 66393
14 6. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
6. a 7. ročník základní školy 65850
15 7. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
6. a 7. ročník základní školy 65725
16 3. B Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2
středoškolské ročníky 64513
17 Kvinta Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2
středoškolské ročníky 64150
18 9. A Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 63700
19 Kvarta C Gymnázium B. Hrabala Nymburk, Komenského 779
8. a 9. ročník základní školy 63388
20 Tercie A Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22
8. a 9. ročník základní školy 62971
21 2. Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
středoškolské ročníky 62042
22 Septima Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
středoškolské ročníky 61969
23 3. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
8. a 9. ročník základní školy 61272
24 1. C Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
8. a 9. ročník základní školy 61145
25 Sexta A Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25
středoškolské ročníky 60921
26 6. A Základní škola Chlumčany, Komenského 154
6. a 7. ročník základní školy 60580
27 Sexta A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
středoškolské ročníky 60290
28 1. E Gymnázium Teplice, Čs. dobrovolců 11
středoškolské ročníky 60255
29 Kvarta A Gymnázium Uherské Hradiště, Velehradská třída 218
8. a 9. ročník základní školy 59605
30 5. Gymnázium Třinec, Komenského 713
středoškolské ročníky 59575
31 Tercie Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
8. a 9. ročník základní školy 59523
32 Kvarta A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
8. a 9. ročník základní školy 59360
33 8. A Základní škola Načeradec, Lhotecká 270
8. a 9. ročník základní školy 59162
34 8. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 58575
35 3. C Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
středoškolské ročníky 58368
36 Septima Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
středoškolské ročníky 58297
37 Tercie Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
8. a 9. ročník základní školy 57977
38 8. Základní škola Blížkovice, Blížkovice 220
8. a 9. ročník základní školy 57725
39 8. D Základní škola Humpolec, Hálkova 591
8. a 9. ročník základní školy 57703
40 2. A Gymnázium Třinec, Komenského 713
6. a 7. ročník základní školy 57668
41 Kvinta Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
středoškolské ročníky 57482
42 Kvarta Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
8. a 9. ročník základní školy 57388
43 Sexta Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22
středoškolské ročníky 57337
44 Kvinta Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 57258
45 7. Základní škola Blížkovice, Blížkovice 220
6. a 7. ročník základní školy 57175
46 9. A Základní škola Šumperk, 8. května 63
8. a 9. ročník základní školy 56949
47 Tercie B Gymnázium J. Heyrovského Praha, Mezi Školami 2475
8. a 9. ročník základní školy 56768
48 8. A Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
8. a 9. ročník základní školy 56486
49 Sexta Gymnázium Ostrava, Volgogradská 6a
středoškolské ročníky 56450
50 2. A Gymnázium V. Hlavatého Louny, Poděbradova 661
středoškolské ročníky 56297
51 6. B Základní škola Benešov, Dukelská 1818
6. a 7. ročník základní školy 56078
52 Kvinta E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
středoškolské ročníky 55987
53 Sekunda Gymnázium F. X. Šaldy Liberec, Partyzánská 530
6. a 7. ročník základní školy 55105
54 Kvarta A Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
8. a 9. ročník základní školy 54885
55 5. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 54880
56 Kvinta A Gymnázium Hranice, Zborovská 293
středoškolské ročníky 54700
57 Tercie E Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
8. a 9. ročník základní školy 54681
58 9. B Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 54025
59 Sekunda Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
středoškolské ročníky 53681
60 3. A Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 53255
61 6. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 52964
62 8. A Základní škola Chlumčany, Komenského 154
8. a 9. ročník základní školy 52850
63 8. B Základní škola Šumperk, 8. května 63
8. a 9. ročník základní školy 52051
64 7. A Základní škola Chlumčany, Komenského 154
6. a 7. ročník základní školy 52035
65 1. E Gymnázium Brno, Křenová 36
středoškolské ročníky 51750
66 2. A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
6. a 7. ročník základní školy 51533
67 4. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
8. a 9. ročník základní školy 51469
68 Kvarta B Gymnázium Uherské Hradiště, Velehradská třída 218
8. a 9. ročník základní školy 51433
69 3. C Gymnázium Rumburk, Komenského 10
středoškolské ročníky 51325
70 Prima Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
středoškolské ročníky 51210
71 Kvinta Gymnázium Kojetín, Svatopluka Čecha 683
středoškolské ročníky 50615
72 Kvarta A Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25
8. a 9. ročník základní školy 50491
73 Septima Gymnázium Strakonice, Máchova 174
středoškolské ročníky 50035
74 3. B Gymnázium J. Vrchlického Klatovy, Národních mučedníků 347
středoškolské ročníky 49805
75 6. E Základní škola Humpolec, Hradská 894
6. a 7. ročník základní školy 49763
76 Sekunda A Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25
6. a 7. ročník základní školy 49500
77 Kvinta Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
středoškolské ročníky 49337
78 Tercie Gymnázium F. X. Šaldy Liberec, Partyzánská 530
8. a 9. ročník základní školy 48871
79 9. A Základní škola Chlumčany, Komenského 154
8. a 9. ročník základní školy 48627
80 Prima B Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 48241
81 7. B Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
6. a 7. ročník základní školy 48098
82 6. A Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
6. a 7. ročník základní školy 47608
83 5. E Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
středoškolské ročníky 47323
84 Sexta Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
středoškolské ročníky 47135
85 6. B Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
6. a 7. ročník základní školy 47058
86 Kvinta A Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25
středoškolské ročníky 46840
87 7. A Gymnázium Dr. Polesného Znojmo, Komenského náměstí 4
středoškolské ročníky 46700
88 3. A Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5
středoškolské ročníky 46553
89 6. C Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754
6. a 7. ročník základní školy 46158
90 Sekunda Gymnázium Přelouč, Obránců míru 1025
6. a 7. ročník základní školy 46125
91 6. B Základní škola Opava, Vrchní 19
6. a 7. ročník základní školy 45975
92 Sexta Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2
středoškolské ročníky 45755
93 9. A Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2
8. a 9. ročník základní školy 45601
94 7. E Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23
středoškolské ročníky 45565
95 Kvarta B Gymnázium Praha, Nad Alejí 1952
8. a 9. ročník základní školy 45062
96 8. A Základní škola Velká Polom, Opavská 350
8. a 9. ročník základní školy 44575
97 Kvarta B Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
8. a 9. ročník základní školy 44533
98 2. P Gymnázium Fr. Živného Bohumín, Jana Palacha 794
6. a 7. ročník základní školy 44320
99 7. Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1
6. a 7. ročník základní školy 43851
100 9. A Základní škola Komenského Louny, Pražská 101
8. a 9. ročník základní školy 43755
Partneři Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2020 TERRA-KLUB, o.p.s.