24. ročník vědomostní soutěže

23. ročník


Průběžné pořadí tříd (nejlepších 100)


# Název třídy Škola Adresa školy Kategorie Bodů
1 Kvinta Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
středoškolské ročníky 72860
2 7. A Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
6. a 7. ročník základní školy 72064
3 6. A Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
6. a 7. ročník základní školy 71881
4 8. A Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
8. a 9. ročník základní školy 71776
5 6. B Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
6. a 7. ročník základní školy 71394
6 8. B Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
8. a 9. ročník základní školy 71352
7 Sekunda Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
6. a 7. ročník základní školy 71132
8 9. A Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
8. a 9. ročník základní školy 71093
9 7. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 70950
10 Tercie Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
8. a 9. ročník základní školy 70617
11 Oktáva A Gymnázium Josefa Božka Český Těšín, Frýdecká 30
středoškolské ročníky 69475
12 1. Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
středoškolské ročníky 68864
13 9. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
8. a 9. ročník základní školy 68715
14 7. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
6. a 7. ročník základní školy 68450
15 7. B Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000
6. a 7. ročník základní školy 68051
16 Septima A Gymnázium M. Koperníka Bílovec, 17. listopadu 526
středoškolské ročníky 67333
17 6. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
6. a 7. ročník základní školy 67075
18 Kvarta Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379
8. a 9. ročník základní školy 66870
19 8. A Základní škola Bechyně, Školní 293
8. a 9. ročník základní školy 65799
20 1. SŠO a VOŠ České Budějovice, Husova 9
středoškolské ročníky 65050
21 Tercie B Gymnázium Praha, Nad Alejí 1952
8. a 9. ročník základní školy 64827
22 8. A Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 64425
23 Sekunda E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
6. a 7. ročník základní školy 64320
24 8. B Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 64175
25 Sexta B Gymnázium Praha, Nad Alejí 1952
středoškolské ročníky 63925
26 8. A Základní škola Kameničky, Kameničky 38
8. a 9. ročník základní školy 63750
27 9. A Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 63632
28 9. B Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 62549
29 Septima A Gymnázium Josefa Božka Český Těšín, Frýdecká 30
středoškolské ročníky 62420
30 4. C Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
8. a 9. ročník základní školy 62024
31 6. Základní škola Blížkovice, Blížkovice 220
6. a 7. ročník základní školy 61785
32 Tercie C Gymnázium B. Hrabala Nymburk, Komenského 779
8. a 9. ročník základní školy 61183
33 Sekunda B Gymnázium Olomouc, Tomkova 45
6. a 7. ročník základní školy 60498
34 Kvinta Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22
středoškolské ročníky 60487
35 8. C Základní škola Slušovice, Školní 222
8. a 9. ročník základní školy 60200
36 8. A Základní škola Trutnov, Náchodská 18
8. a 9. ročník základní školy 59473
37 Tercie Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční 22
8. a 9. ročník základní školy 59427
38 7. A Základní škola Bechyně, Školní 293
6. a 7. ročník základní školy 59125
39 3. B Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 58927
40 7. C Základní škola Slušovice, Školní 222
6. a 7. ročník základní školy 58475
41 Sexta A Gymnázium Tanvald, Školní 305
středoškolské ročníky 57673
42 7. B Základní škola Slušovice, Školní 222
6. a 7. ročník základní školy 57643
43 Tercie Gymnázium Pelhřimov, Jirsíkova 244
8. a 9. ročník základní školy 56723
44 Kvarta A Gymnázium Česká Lípa, Žitavská 2969
8. a 9. ročník základní školy 56300
45 7. Základní škola Blížkovice, Blížkovice 220
6. a 7. ročník základní školy 56125
46 2. C Gymnázium Rumburk, Komenského 10
středoškolské ročníky 55992
47 Prima E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
6. a 7. ročník základní školy 55895
48 Sekunda B Gymnázium J. Heyrovského Praha, Mezi Školami 2475
6. a 7. ročník základní školy 55842
49 7. D Základní škola Humpolec, Hálkova 591
6. a 7. ročník základní školy 55684
50 Sexta Gymnázium Strakonice, Máchova 174
středoškolské ročníky 55288
51 1. A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
6. a 7. ročník základní školy 54777
52 2. A Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 53973
53 2. A Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec, Komenského 147
středoškolské ročníky 53721
54 7. A Základní škola Slušovice, Školní 222
6. a 7. ročník základní školy 53275
55 4. A Gymnázium Hranice, Zborovská 293
8. a 9. ročník základní školy 52525
56 3. A Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
středoškolské ročníky 52141
57 Tercie A Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 52030
58 2. A Gymnázium V. Hlavatého Louny, Poděbradova 661
středoškolské ročníky 51943
59 3. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
8. a 9. ročník základní školy 51894
60 5. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
středoškolské ročníky 51590
61 Tercie A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
8. a 9. ročník základní školy 51348
62 Sekunda A Gymnázium J. Heyrovského Praha, Mezi Školami 2475
6. a 7. ročník základní školy 50366
63 3. C Gymnázium Rumburk, Komenského 10
středoškolské ročníky 50299
64 Kvinta A Gymnázium Bruntál, Dukelská 1
středoškolské ročníky 50250
65 4. Gymnázium Třinec, Komenského 713
8. a 9. ročník základní školy 49838
66 Kvarta Gymnázium Židlochovice, Tyršova 400
8. a 9. ročník základní školy 49722
67 3. A Gymnázium Hlučín, Dr. Ed. Beneše 7
středoškolské ročníky 49569
68 4. A Gymnázium P. Bezruče Frýdek-Místek, ČSA 517
8. a 9. ročník základní školy 49516
69 8. A Základní škola Šumperk, 8. května 63
8. a 9. ročník základní školy 49500
70 9. A Základní škola Brno, Holzova 1
8. a 9. ročník základní školy 49355
71 Kvinta A Gymnázium Teplice, Čs. dobrovolců 11
středoškolské ročníky 49299
72 3. A Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 48966
73 Tercie B Gymnázium Uherské Hradiště, Velehradská třída 218
8. a 9. ročník základní školy 48086
74 3. B Gymnázium Valašské Klobouky, Komenského 60
středoškolské ročníky 47997
75 Kvarta A Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25
8. a 9. ročník základní školy 47847
76 Sexta Gymnázium Kojetín, Svatopluka Čecha 683
středoškolské ročníky 47835
77 Kvarta Gymnázium Pelhřimov, Jirsíkova 244
8. a 9. ročník základní školy 47521
78 Kvarta Přírodovědné gymnázium PRIGO Ostrava, Mojmírovců 42
středoškolské ročníky 47404
79 8. A Základní škola Nový Malín, Nový Malín 274
8. a 9. ročník základní školy 47217
80 8. Základní škola Blížkovice, Blížkovice 220
8. a 9. ročník základní školy 47180
81 9. B Základní škola Trutnov, V Domcích 488
8. a 9. ročník základní školy 46825
82 Sexta Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573
středoškolské ročníky 46310
83 Tercie A Gymnázium Česká Lípa, Žitavská 2969
8. a 9. ročník základní školy 46288
84 Kvarta Gymnázium Kojetín, Svatopluka Čecha 683
8. a 9. ročník základní školy 46240
85 1. B Gymnázium Pelhřimov, Jirsíkova 244
středoškolské ročníky 45140
86 7. A Základní škola Brno, Holzova 1
6. a 7. ročník základní školy 45131
87 8. A Základní škola Komenského Louny, Pražská 101
8. a 9. ročník základní školy 44973
88 9. Základní škola Trutnov, Náchodská 18
8. a 9. ročník základní školy 44712
89 9. A Základní škola Komenského Louny, Pražská 101
8. a 9. ročník základní školy 44380
90 Tercie E Gymnázium J. Ressela Chrudim, Olbrachtova 291
8. a 9. ročník základní školy 44325
91 6. A Základní škola Bakov nad Jizerou, Palackého 278
6. a 7. ročník základní školy 44273
92 9. A Základní škola Bechyně, Školní 293
8. a 9. ročník základní školy 44244
93 Sexta Masarykovo gymnázium Příbor, Jičínská 528
středoškolské ročníky 44180
94 Kvarta B Gymnázium J. Vrchlického Klatovy, Národních mučedníků 347
8. a 9. ročník základní školy 43952
95 Sexta A Gymnázium Rumburk, Komenského 10
středoškolské ročníky 43758
96 8. B Základní škola Komenského Louny, Pražská 101
8. a 9. ročník základní školy 42694
97 7. B Základní škola Komenského Louny, Pražská 101
6. a 7. ročník základní školy 42658
98 3. A Gymnázium Bruntál, Dukelská 1
středoškolské ročníky 42345
99 2. A Gymnázium Bruntál, Dukelská 1
středoškolské ročníky 41275
100 Sekunda Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600
6. a 7. ročník základní školy 41268
Partneři Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2019 TERRA-KLUB, o.p.s.