29. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Startuje 21. ročník!


Hlavní cenou je už tradičně E.ON Expedice Eurorebus, tedy týdenní zájezd po Evropě. Školy se utkají o putovní Pohár Eurorebus, stejně jako v minulém ročníku bude odměněna i nejúspěšnější základní škola. Jednotlivci mohou vyhrát tablet, smartphone nebo externí harddisk. Kompletní seznam cen najdete v Katalogu cen.

  • modrým proužkem jsou označeny ceny pro školy a třídy
  • červeným proužkem jsou označeny ceny, které může vyhrát každý z vás díky celoročnímu snažení
  • zeleným proužkem jsou označeny ceny, které pro vás vypisujeme na každý měsíc zvlášť

Chce-li někdo získat hodnotnou cenu na konci roku, není rozumné utrácet body za „měsíční“ ceny.

 

Za co všechno můžete získat, body si prohlédněte zde. Oproti loňsku došlo k drobným změnám, těšit se můžete na celkově větší počet her. Stejně jako v minulém ročníku na vás čekají tři Korespondenční kola, body budete moci získat v hrách s energetickou tematikou, v Elektronických kolech i v Bonusovkách. 

I letos mají školy možnost odpovídat pomocí Eurošeků, tedy předtištěných odpovědních formulářů, ale prosíme všechny soutěžící, aby si v rámci zjednodušení vyplnili Korespondenční kola na internetu. Eurošeky jsou určeny pouze soutěžícím bez přístupu na internet, což nikdo z vás není :-) Právě Korespondenční kola jsou díky počtu bodů, který v nich lze získat, stěžejní částí celé soutěže. Nikdo z vás by tedy neměl žádné z Korespondenčních kol vynechat!


      Hlavní partner                                       Partneři
 Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.