29. ročník vědomostní soutěže

25. ročník


Startuje 28. ročník!


K účasti v soutěži se musíte registrovat. Postačí pouze přihlašovací jméno a heslo, podívejte se prosím na pravidla registrace! Žádná příjmení ani e-mailové adresy! Při vybírání vaší školy si vyberete z připravené databáze. Přiřadíte se do třídy a můžete soutěžit... Pokud si nejste jistí, do jaké věkové kategorie spadá vaše třída, pomůže vám tato tabulka.

Během celého soutěžního ročníku vás čeká 15 Elektronických kol, ta se vám po přihlášení budou během roku zobrazovat v sekci „Soutěže“.

Školy se utkají o putovní Pohár Eurorebus, stejně jako v minulých letech bude odměněna i nejúspěšnější základní škola. Zde si můžete prohlédnout letošní Katalog cen.

Eurorebus je tu pro každého, kdo chodí na střední školu nebo druhý stupeň základky. Pokud rádi soutěžíte a máte aspoň trochu přehled o tom, co se děje kolem vás, tak byste Eurorebus měli zkusit. Kdo neví, co očekávat, může si vyzkoušet některé soutěže nanečisto. Jestli vás zajímá, jak vypadají krajská kola naší soutěže, stačí se podívat do fotogalerie minulých ročníků.

Více se o soutěži Eurorebus dočtete zde.


      Hlavní partner                                       Partneři
 Pořadatel
     


Copyright © 1995 – 2024 TERRA-KLUB, o.p.s.